Hakkımızda

Kalite, uzun zamandır firmaların rakiplerine karşı üstünlüklerini arttırmak için kullandığı ölçütlerden biri olmuştur. İletişimin sürekli geliştiği dünyamızda müşteri beklentileri de her geçen gün değişmekte ve yoğunlaşmakta, dolayısıyla koşulsuz bir müşteri memnuniyetine doğru yol alınmaktadır. Ülkemizde de buna paralel olarak farklılaşan kalite talepleri son yıllarda sanayide klasik anlayışların değişmesini zorunlu kılmaktadır. TORHAN Otomat San. ve Tic. A.Ş. de bu değişimin dışında kalmamak için müşterilerinin kalite, fiyat ve termin beklentilerini eksiksiz karşılayabilmek, sürekli gelişebilmek amacıyla çalışmalarını TS EN ISO 9001:2015 standardı ve müşterilerinin kalite sistem taleplerine uygun hale getirmeye karar vermiştir. Bu Kalite El Kitabı, TORHAN Otomat San. ve Tic. A.Ş.'nin çalışmalarında TS EN ISO 9001:2015 standardının şartlarını uyguladığını, sürekliliğini sağladığını ve sürekli gelişme sağlayabilmek için etkin bir şekilde sürekliliğini devam ettirdiğini ifade etmek için oluşturulmuştur. TORHAN Otomat San. ve Tic. A.Ş.'nin faaliyet alanı talaşlı imalat yöntemiyle parçalarının üretimidir.


Belirlemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edinmiştir.


Müşteri Memnuniyeti, Sürekli Gelişme, Kalite, Ekip Çalışması, Sosyal Sorumluluk, Profesyonel Yönetim Anlayışı, Teknolojik Gelişmelere Uygunluk ve Paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir şirket olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Bize Ulaşın